Witamy serdecznie w Salonie Petit, 

profesjonalnym gabinecie piękności dla piesków, w miejscu gdzie przy użyciu sprawdzonych, dobrych kosmetyków i narzędzi a także mojego wieloletniego doświadczenia w strzyżeniu i pielęgnacji psiaki przechodzą prawdziwą metamorfozę. 

W Petit czeka na nich cała gama zabiegów od ciepłej relaksującej kąpieli w nowoczesnej, profesjonalnej wannie,wyczesywania i suszenia, zabiegów regenerujących szatę do stylizacji nieraz bardzo wymyślnych fryzur według gustu i uznania właścicieli (patrz galeria metamorfozy).

Salon istnieje od 2010 roku i przez ten czas udało mi się zadowolić nie jeden merdający ogon może dlatego, że dokładam wszelkich starań by wizyta Państwa pupila przebiegała bezstresowo i komfortowo poświęcając na jego pielęgnację tyle czasu ile potrzeba.

Odpowiadając na coraz większe zainteresowanie klientów usługami Salonu Petit ,postanowiłam poszerzyć możliwości obsługi wszystkich chętnych piesków i w tym celu kolejna certyfikowana groomerka Aleksandra  również zajmuje się  waszymi pupilami. W związku z powyższym  Wasi milusińscy mogą cieszyć się  wypielęgnowanym wizerunkiem nie czekając tygodniami na wizytę.

Sam salon również przeszedł metamorfozę, dysponujemy teraz dwoma salami do pielęgnacji piesków  i wygodną poczekalnią dla Państwa .

Specjalizujemy się w strzyżeniu takich ras jak Yorkshire terrier,Shih tzu,Lhasa apso,maltańczyk,bolończyk,pudel ale obsługuję również inne rasy a także wielorasowce.

 

Zapraszamy Państwa wraz z pieskami do Salonu:

od poniedziałku do piątku w godz.9:30-19:00, sobota w godz.10:00-14.

psy21

 

 

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.