O firmie

Kiedy i jak?

    Od dawna zamierzałam zrealizować swoje marzenie o posiadaniu miejsca , w którym mogłabym bez przeszkód zajmować się tym co najbardziej lubię czyli strzyżeniem i pielęgnacją psów, których jestem wielbicielką od najmłodszych lat.

      Przy pomocy najbliższych mi osób mogłam w końcu zrealizować ten pomysł i tak oto w 2010 r. powstał salon „Petit” .Wszystkie zabiegi pielęgnacyjne wykonywane przy pieskach odbywają się w komfortowych i bezpiecznych warunkach a dla utrzymania wysokiego standardu wykonywanych prze ze mnie usług pracuję na najwyższej jakości kosmetykach i sprzętach renomowanych firm .

        Moje doświadczenie pogłębiłam kończąc profesjonalny kurs strzyżenia i pielęgnacji psów gdzie miałam sposobność poznania i nauczenia  się różnych technik strzyżenia a także odpowiedniego postępowania z pieskami.
Cały czas pogłębiam wiedzę z zakresu groomingu korzystając z fachowych publikacji i biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach (patrz zakładka galeria-certyfikaty)

    Sama jestem właścicielką  yorkshire terriera Reksia niekiedy znanego jako Rysiek . Wiem, że posiadacze piesków chcą dla swoich pupili wszystkiego co najlepsze w końcu należą do rodziny, dlatego w swojej pracy z pieskami staram się nawiazać z nimi bliski i przyjazny kontakt co pozwala mi na wykonywanie wszystkich czynności pielęgnacyjnych spokojnie i bez stresu.

Nie stosujemy żadnych poskramiaczy ani środków farmakologicznych !!!

Gdyby Państwo wraz ze swoimi pieskami mieli ochotę mnie poznać i skorzystać z moich usług to zapraszam na Piękną 8 B we Wrocławiu do psiego fryzjera . Stąd każdy futrzany przyjaciel wyjdzie piękny i zadbany!