O firmie

Salon Strzyżenia i Pielęgnacji Psów „PETIT”

od ponad dekady, nieprzerwanie zapewnia profesjonalne usługi pielęgnacyjne dla piesków. Specjalizujemy się w strzyżeniu ras ozdobnych i do towarzystwa ale strzyżemy także pieski w typie rasy. 

Obsługujemy przede wszystkim pieski małe, wyjątek stanowią pudle, które mogą liczyć na kompleksową obsługę we wszystkich rozmiarach.

Posiadam bogate doświadczenie z zakresu groomingu psów. Nieustannie podnoszę swoje umiejętności na profesjonalnych szkoleniach . Cały czas dostosowuję zabiegi do indywidualnych potrzeb moich klientów , wyszukując najlepszych kosmetyków, szlifując technikę groomingu, poszerzam wiedzę z zakresu dermatologii psów, tak aby zapewnić im maksymalnie najlepszą pielęgnację i sprostać wszystkim potrzebom.   

Moje umiejętności w strzyżeniu i pielęgnacji psów pogłębiam również przygotowując moją osobistą pudlową damę Morticię Addams z hodowli ” ze Sfory Chirona Standart Pudles FCI ” do wystaw. Doświadczenie nabyte przy tych przygotowaniach wykorzystuję przy pielęgnacji moich klientów w salonie.  W roku 2023 Morticia zdobyła młodzieżowego championa Polski.

Wiem, że posiadacze piesków chcą dla swoich pupili wszystkiego co najlepsze w końcu należą do rodziny, dlatego w swojej pracy z pieskami staram się nawiązać z nimi bliski i przyjazny kontakt co pozwala mi na wykonywanie wszystkich czynności pielęgnacyjnych spokojnie i bez stresu. 

Nie stosujemy żadnych poskramiaczy ani środków farmakologicznych !!!

Gdyby Państwo wraz ze swoimi pieskami mieli ochotę mnie poznać i skorzystać z moich usług to zapraszam na Piękną 8 B we Wrocławiu do psiego fryzjera . Stąd każdy futrzany przyjaciel wyjdzie piękny i zadbany!